Projectleider Binnenmilieu

TriaCon Zwolle

Wat is vereist?

  • Mbo/hbo werk- en denkniveau
  • Je bent werkzaam (of hebt gewerkt) als adviseur bouwfysica en wilt doorgroeien, óf je hebt ervaring als opzichter, uitvoerder of werkvoorbereider met kennis van bouwfysica of aanverwante vraagstukken.
  • Kennis van Office 365
  • Kennis van AFAS ERP Software of bereidheid om je hierin te verdiepen
  • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zowel in woord als geschrift
  • Rijbewijs B
  • Je bent wendbaar, commercieel ingesteld en goed in samenwerken
  • Je bent klant-, resultaat- en kwaliteitsgericht

Wat krijg je?

  • €2.550 t/m €5.050 bruto p/m op basis van 40-urige werkweek (afhankelijk van kennis en ervaring)
  • Bonussysteem afhankelijk van prestatie en inzet
  • 32 tot 40-urige werkweek
  • 28 vakantiedagen (+ extra leeftijdsafhankelijke vrije dagen)
  • Mogelijkheid om trainingen en opleidingen te volgen
  • Leaseauto, laptop, telefoon en pensioenregeling
  • Brutovergoeding van €60,- op je zorgverzekering (o.b.v. fulltime dienstverband)
  • Thuiswerkmogelijkheden

Wat doe je?

  • 5% Acquisitie
  • 15% Overleg met opdrachtgever
  • 10% Administratie
  • 30% Voortgang van projecten monitoren
  • 10% Offertes opstellen
  • 30% Projecten opstarten

Interesse

Heb je een vraag of ben je geïnteresseerd? Neem contact met ons op.

Vacature

Als Projectleider Binnenmilieu bij TriaCon ben je verantwoordelijk voor het volledige traject van onderzoeksprojecten op het gebied van o.a. vocht & schimmel, lekkage, tocht, geuroverlast en geluid. Je bent verantwoordelijk voor de acquisitie. Je benadert zowel nieuwe als bestaande opdrachtgevers, onderhoudt actief je netwerk en zorgt dat de klantvraag helder en overzichtelijk wordt vertaald naar een passende offerte. Dit doe je in nauwe samenwerking met de Adviseurs die het werk uitvoeren. Na opdrachtbevestiging zorg je voor een correcte en volledige overdracht van de inhoudelijke informatie aan de Planner en de Adviseur die de uitvoering verzorgen.

Je bent verantwoordelijk voor de monitoring van de voortgang van de projecten, beantwoordt inhoudelijke vragen en sluit aan bij tussentijdse overleggen met opdrachtgevers. Alle projecten sluit je af met een evaluatie. Nadat de adviseur het onderzoek heeft afgerond en de rapportage heeft opgesteld, neem jij deze kritisch door voordat deze wordt opgeleverd aan de opdrachtgever. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de volledige projectadministratie, inclusief de urencontrole en de facturatie. In nauwe samenwerking met de Planner zorg je ervoor dat de Adviseurs goed voorbereid op pad gaan en dat de werkvoorraad voor het team stabiel blijft.

Je komt te werken in het team Binnenmilieu binnen de afdeling Kwaliteit, Veiligheid, Gezondheid en Milieu (KVGM). Je werkt hier samen met een Manager, vijf andere Projectleiders, een Planner, een Projectassistent en tien Adviseurs. De samenwerking met de Planner is essentieel voor de dagelijkse sturing, terwijl je met de andere Projectleiders regelmatig kennis en leads uitwisselt. Je sluit geregeld aan bij kennissessies met de Adviseurs om op de hoogte te blijven van de inhoudelijke ontwikkelingen in het vakgebied.

Als je het leuk vindt om projecten van begin tot eind te begeleiden, samen te werken met opdrachtgevers en collega’s en je thuis voelt bij bouwfysische vraagstukken, dan is dit de baan voor jou.

Werkweek

Plaatsvervanger voor personeelsfoto
Projectleider Binnenmilieu

Op een werkdag stem je de lopende projecten af met de planner en houd je de projectadministratie actueel. Je voert gesprekken met opdrachtgevers over nieuwe aanvragen en weet nieuwe opdrachten binnen te halen. In de loop van de dag zorg je voor de afronding van de facturatie.

Op een minder leuke werkdag bestaat je dag voornamelijk uit overlegmomenten.  Je komt hierdoor niet toe aan het opstellen van offertes of het controleren van de uren, wat zorgt voor een achterstand in de administratie.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
    • Overleg met opdrachtgever over nieuwe aanvraag
    • Projectinformatie verzamelen
    • Urencontrole projecten uitvoeren
    • Facturatie
    • Rapportage bespreken met opdrachtgever
    • Overleg met Adviseur
    • Offerte lekkage-onderzoek opstellen
    • Lunch
    • Facturatie
    • Administratie en mailbox bijwerken
    • Wekelijks overleg met Planner
    • Voortgang projecten monitoren

Voorbeeld uit de praktijk

Een opdrachtgever vraagt op zeer korte termijn om een vocht- en schimmelonderzoek voor een verduurzamingsproject, terwijl de agenda’s van de Adviseurs volledig volgepland zijn. Hoe ga je hiermee om?

Je start direct een overleg met de Planner om de huidige projectenlijst en bijbehorende deadlines door te nemen. Samen bekijken jullie bij welke projecten ruimte is om de planning te verschuiven zonder negatieve gevolgen voor opdrachtgevers. Wanneer geen sprake is van harde deadlines, communiceer je helder met opdrachtgevers over het verplaatsen van hun afspraak. Is binnen het eigen team geen ruimte om te schuiven, dan neem je contact op met Projectleiders van andere teams om te informeren naar beschikbare capaciteit. Zodra de planning is afgestemd, zorg je dat de Adviseur direct aan de slag kan en koppel je de definitieve planning terug aan de opdrachtgever.

Groeipad

Je stelt je eigen ontwikkelingsplan op, waarbij ook de benodigde trainingen en opleidingen worden benoemd die je nodig hebt om te groeien op zowel persoonlijk als inhoudelijk vlak. Regelmatig wordt dit besproken en bijgesteld waar nodig.

Junior Projectleider Binnenmilieu
Medior Projectleider Binnenmilieu
Senior Projectleider Binnenmilieu

Werken bij TriaCon

TriaCon is opgericht in 2007 en is al jaren een vertrouwde naam in de bouw en vastgoedsector. Het bedrijf ondersteunt diverse opdrachtgevers, variërend van vastgoedeigenaren zoals woningcorporaties en zorginstellingen tot makelaars, ontwikkelende aannemers, uitvoerende- en onderhoudsbedrijven en overheden. TriaCon helpt opdrachtgevers bij het realiseren van wensen en het oplossen van vraagstukken op het gebied van:

  • Bouw & Beheer
  • Kwaliteit, Veiligheid, Gezondheid en Milieu (KVGM)
  • Opleiding en training
  • Detachering

Staat jouw vacature er niet tussen maar heb je wel interesse om bij TriaCon te werken of stage te lopen, stuur dan een open sollicitatie naar werken@triacon.nl.

  • Hoofdkantoor in Zwolle  
  • 37 medewerkers
  • 30% / 70%
  • Gem. leeftijd 38 jaar
  • Representatief
  • Hybride werken is mogelijk

Collega's

Foto van medewerker Bas Bouterse
Foto van medewerker Silvan Jordens
Foto van medewerker Coen Bremer
Foto van medewerker Arjen Nieuwenhuis
Foto van medewerker Dillon Kromodihardjo
Foto van medewerker Inge Zikken
Foto van medewerker Nick Abidy
Foto van medewerker Leo Knikhuis
Foto van medewerker Jaap van Leeuwen

Bas Bouterse - Projectleider Bouw & Vastgoed

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Na 13 jaar als zelfstandige, en alles zelf moest opzoeken en beoordelen zonder collega's. Is TriaCon voor mij de perfecte oplossing. Veel kennis en kunde aanwezig binnen TriaCon. De mogelijkheid om met collega's te sparren. En de werkzaamheden zijn zeer divers. Geen dag is het zelfde.

Wat was je vorige baan?
Eigenaar Bouterse Engineering

Wat doe je in je vrije tijd?
Met mijn kinderen op het hockeyveld.

Silvan Jordens - Specialist Beheer & Onderhoud

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Binnen dit bedrijf ben ik begonnen als stagiair en had ik het zo erg naar mijn zin, dat ik fulltime in dienst ben getreden.

Wat was je vorige baan?
Albert Heijn Verkoopklaar dienstmedewerker (oftewel vakkenvuller).

Wat doe je in je vrije tijd?
In mijn vrije tijd ga ik graag naar de sportschool, doe ik aan hardlopen en zit ik op badminton. Ook spreek ik graag met vrienden af.

Coen Bremer - Adviseur Integrale Veiligheid

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Voordat ik hier kwam werken was ik werkzaam in de asbestbranche. Na 20 jaar alleen gefocust op asbest, wilde ik mezelf uitdagen om mezelf verder te ontwikkelen. Via LinkedIn kwam ik de functie tegen, ik kende TriaCon al als partij aan tafel bij een gezamenlijke klant. Ik werd gelijk benaderd om op gesprek te komen en de klik was er gelijk van beide kanten.

Wat was je vorige baan?
Manager Asbestinventarisaties

Wat doe je in je vrije tijd?
Fietsen met de mountainbike en gravelbike, padellen en wandelen.

Arjen Nieuwenhuis - Specialist Beheer & Onderhoud

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Ik was opzoek naar meer uitdaging in mijn werk en ik heb dit bij TriaCon gevonden. Ik heb nu veel variatie en uitdaging in mijn werk.

Wat was je vorige baan?
Bouwkundig adviseur - CED

Wat doe je in je vrije tijd?
Voetballen of mountainbiken

Dillon Kromodihardjo - Projectleider Brandveiligheid

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Ik ben bij dit bedrijf gaan werken omdat ik tijdens mijn afstudeerstage al een goed gevoel kreeg bij de organisatie. Ik heb toen aan een aantal toffe projecten mogen werken en merkte dar de werksfeer en de mensen goed bij mij passen. Na mijn studie kreeg ik een baan aangeboden, en omdat het zo goed klikte, was de keuze snel gemaakt.

Wat was je vorige baan?
Adviseur KVGM | TriaCon

Wat doe je in je vrije tijd?
Tijd doorbrengen met familie en vrienden

Inge Zikken - Officemedewerker

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Ik was op zoek naar een baan waar ik veel verschillende taken en uitdagingen voorgelegd zou krijgen. Toen ik de vacaturetekst zag dacht ik "dit is het". Gelukkig is het uitgekomen: mijn werk heeft veel afwisseling en verantwoordelijkheid. Ik ben er blij mee!

Wat was je vorige baan?
Managementassistent bij een woningcorporatie

Wat doe je in je vrije tijd?
Tennis/padel, lezen, op vakantie gaan

Nick Abidy - Manager KVGM

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Al vanaf mijn studie werk ik bij TriaCon. Een bedrijf waar groei, ontwikkeling en uitdaging erg belangrijk is. Ik ben begonnen als adviseur en inmiddels doorgeroeid naar manager. Een mooie ontwikkeling waarin ik veel ruimte krijg voor eigen ideeën.

Wat was je vorige baan?
Studie

Wat doe je in je vrije tijd?
Klussen en dagjes weg met het gezin.

Leo Knikhuis - Projectleider Integrale Veiligheid

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Hiervoor was ik werkzaam bij ACMAA, welke gespecialiseerd is in asbestonderzoek. Daardoor kwam ik vaak in contact met TriaCon. Ik zag het als een uitdaging om met mijn opgedane kennis bij TriaCon te worden ingezet bij specialistische onderzoeksvragen.

Wat was je vorige baan?
Senior Adviseur-ACMAA

Wat doe je in je vrije tijd?
Voetballen en gravelbiken

Jaap van Leeuwen - Adviseur Binnenmilieu

Waarom ben je bij dit bedrijf gaan werken?
Ik was in mijn loopbaan aan een nieuwe stap toe. Via een detacheringsbureau kwam ik in contact met TriaCon bv. TriaCon kon mijn ambitie gestalte geven in een nieuwe functie en daarnaast sprak de organisatie mij zeer aan. Een knoop doorhakken was eenvoudig in dit geval.

Wat was je vorige baan?
Projectleider Asbest saneringen

Wat doe je in je vrije tijd?
Sporten, tuinieren, zingen en nog veel meer

Interessante baan?

Interesse Solliciteer nu
Terug naar boven