Wat is vereist?
- Minimaal 10 jaar relevante werkervaring in assetmanagement binnen het domein openbare ruimte en (regionale)overheden
- Denken en werken op strategisch niveau met gevoel voor de uitvoering
- Zelfstandig projecten verwerven en managen
- Coachen en begeleiden van junior collega's
- Een afgeronde Hbo of Wo civiele techniek of vergelijkbaar
Wat krijg je?
- €5.000 - €6.000 bruto p/m (afhankelijk van ervaring)
- Aanvullende variabele beloningscomponenten
- Royal HaskoningDHV Pensioenregeling en contract voor onbepaalde tijd
- Goede doorgroei- en opleidingsmogelijkheden
- Veel ruimte voor eigen initiatief en ondernemerschap
- 32 tot 40-urige werkweek (flexibele werktijden en thuiswerkmogelijkheden)
- 28 vakantiedagen (+ bijkoopregeling)
Wat doe je?
- 70% Werken aan opdrachten voor klanten
- 15% Marktprofilering en Projectverwerving
- 10% Kennisontwikkeling en innovatie
- 5% Intern overleg en afstemming
Deze vacature is gemaakt op basis van gesprekken met medewerkers in de functie. Zo krijg jij een realistisch beeld van de baan.
Interesse
Heb je een vraag of ben je geïnteresseerd? Neem contact met ons op.Johan Kuipers
Senior Recruiter
Vacature
Als Senior Adviseur Strategisch Assetmanagement bij Royal HaskoningDHV adviseer je publieke beheerorganisaties, zoals bijvoorbeeld provincies en gemeenten, op strategisch niveau. Je vertaalt bijvoorbeeld externe ontwikkelingen op het gebied van energie en klimaat naar beleid en strategie voor het beheer van de openbare ruimte en infrastructuur. Ook kan het zijn dat je naast advies helpt met de implementatie van het advies. Of je begeleidt klantorganisaties bij de implementatie van het assetmanagement gedachtengoed.
Daarnaast zorg je voor de verwerving van nieuwe opdrachten. Deze haal je uit je eigen netwerk of je zoekt naar kansen in de markt.
Als je het leuk vindt om in je werk veel vrijheid te hebben en klanten op strategisch niveau te helpen met het beheer van de openbare ruimte is dit een baan voor jou.
Werkweek
Eric Delhez
Ik heb een leuke dag wanneer ik een klant echt verder heb kunnen helpen. Dit kan natuurlijk tijdens de uitvoering van een opdracht zijn maar ook tijdens een kennismakingsgesprek.
Een dag is minder leuk wanneer ik veel administratie heb. Dit kan voor het project zijn of voor mezelf.
- 08:00
- 09:00
- 10:00
- 11:00
- 12:00
- 13:00
- 14:00
- 15:00
- 16:00
- 17:00
-
- Mail bijwerken
- Project overleg bij klant
- Lunch
- Onderzoeken nieuwe marktkansen
- Werken aan opdracht klant
- Urenregistratie
-
- Mail bijwerken
- Intern overleg marktbenadering
- Skype overleg klant
- Afronden ontwikkelplan klant
- Skype overleg kantoor Goes
- Skype overleg kantoor Eindhoven
- Notities Skype uitwerken
- Projectadministratie bijwerken
-
- Mail bijwerken
- Projectadministratie
- Projectoverleg bij klant
- Lunch
- Interne brainstorm
- Voorbereiden werksessie bij klant
-
- Beleidsplan gemeente afronden
- Sparren met collega over klimaatadaptatie
- Werksessie provincie inclusief lunch
- Kennismakingsgesprek gemeente
-
- Mail bijwerken
- Marktkennis bijwerken
- Junior collega helpen
- Werken aan opdracht klant
- Lunch
- Intern voortgangsoverleg
- Werken aan opdracht klant
Voorbeeld uit de praktijk
Groeipad
Er zijn veel doorgroeimogelijkheden bij Royal HaskoningDHV. Als Senior Adviseur Strategisch assetmanagement kun je doorgroeien naar Senior Consultant. Ook heb je de mogelijkheid om in de breedte door te groeien richting lijnmanagement rollen of Leading professional. Je hebt de mogelijkheid trainingen en opleidingen van de Digital Academy te volgen en kunt er voor kiezen om door te groeien naar een internationale functie.
Werken bij Royal HaskoningDHV
Royal HaskoningDHV is een onafhankelijk ingenieursbureau in advies en projectmanagement, dat met haar projecten probeert bij te dragen aan een betere samenleving op het gebied van gezondheid, gemak en veiligheid. Het bedrijf bestaat al meer dan 135 jaar en is inmiddels actief in 150 landen. Het hoofdkantoor bevindt zich in Amersfoort. Wereldwijd werken er 6.000 werknemers, waarvan 3.200 in Nederland, bij Royal HaskoningDHV.
- Hoofdkantoor in Amersfoort
- Actief in 150 landen
- 28% / 72%
- Gem. leeftijd 41 jaar
- 6.000 werknemers wereldwijd
- 3.200 werknemers in Nederland